Brána Srdca

tanečný workshop TranscenDance

Zámerom workshopu je prehĺbiť sebalásku, sebadôveru, sebaprijatie a hojnosť v našich životoch. Cez tanečné, hlasové, meditačné techniky, energetickú prácu a medicínu kakaa aktivujeme v sebe vnútorného Tvorcu a otvoríme srdce – bránu k napojeniu sa na Zdroj.

Srdce je najmocnejší orgán v tele. Magnet, ktorý priťahuje podobné frekvencie, na ktorých vibrujeme. Je kľúčom k bdelosti, prítomnosti a vedomému bytiu. Realita v ktorej žijeme zrkadlí náš vnútorný stav. Realitu si tvoríme svojimi emóciami a myšlienkami.

Na workshope budeme pracovať s emóciami. Naučíme sa ako sa dostať do kontaktu s nimi. Ako ich uvoľňovať, vyjadrovať a využiť k liečeniu, rastu a manifestácií. Ako im načúvať, rozumieť im, a vedieť s nimi pracovať v náš prospech.

Preskúmame komnaty srdca. Uvoľníme zablokované emócie v tele a tým uvoľníme bloky a traumy na úrovni tela. Emócie sú voda, ktorá nás učí odpúšťať, púšťať a plynúť. Na workshope zažijeme a pochopíme akú silu má odpustenie. Pomôže nám ukončiť nezdravé väzby a pustiť všetko staré, čo nám doslúžilo.

Napojíme sa na intuíciu, ktorá k nám prehovára cez pocity v tele. Pochopíme, že tento vnútorný hlas nás vedie správnym smerom. Naučíme sa techniky, ako vypnúť myseľ a vnímať impulzy tela, ktoré nám hovoria čo je pre nás potrebné a dôležité.

Otvoríme tému jasných hraníc a sebalásky. Cez prijatie a bdelú pozornosť rozpustíme škodlivé vzorce a presvedčenia, ktoré nás držia v toxických vzťahoch. A dáme seba na prvé miesto.

Telo k nám neustále prehovára. Potrebujeme sa naučiť ho počúvať. Emócie a pocity sú spôsob akým rozumieť lepšie sebe a kráčať cestou svojho srdca.

Pochopíme, že všetko je energia a prenikneme do tajov kvantového poľa. Cez emócie sa naučíme, ako zvyšovať vibráciu tela aby sme tvorili život v radosti a ľahkosti. Myšlienky a emócie spolu súvisia. Naučíme sa vystúpiť zo začarovaného kruhu, v ktorom myšlienky vyvolávajú tie isté emócie a naopak – kde emócie spúšťajú tie isté myšlienkové vzorce a programy.

Naučíme sa vstupovať do srdca, otvorirť ho do zraniteľnoti . V tom je naša skutočná sila. Keď sme zraniteľní, sme otvorení a máme prístup k svojmu potenciálu. Keď komunikujme z úrovne srdca, sme úprimný sami k sebe, sme v pravde. Zažívame pocit slobody a autentickosti.

Zoberieme zodpovednosť za svoj život do vlastných rúk a vystúpime z roly obete. Naučíme sa spoluvytvárať realitu v súlade s našou cestou na tejto zemi.

Napojíme sa na vnútorného Tvorcu – archetyp, ktorý je v nás. Rozhýbeme ho cez tanec a hlas. Budeme pracovať s Telohlasom – pretože hlas a telo sú prepojené. Hlas je predĺžením tela. Naučíme sa používať silu svojho hlasu aby sme sa našli cestu k jedinečnosti a autentickému vyjadrovaniu.

Vedomým napojením sa na Telohlas získame väčšiu sebadôveru a slobodu vo vyjadrovaní sa. Uvedomíme si sebahodnotu a tým sa otvoríme hojnosti. Začneme používať  Telohlas vedomým spôsobom, ktorý nám pomôže dotknúť sa svojho potenciálu, rozvíjať ho a vstúpiť do sily.

Čo nás čaká:

  • Aktivácia vnútorného Tvorcu
  • Medicínsky kruh, živly a smery
  • Otváranie srdca cez hlas a autentické vyjadrovanie
  • Kakaový rituál s medicínskymi piesňami
  • Tanečná ceremónia
  • Zdieľanie v kruhu

Čo si so sebou priniesť: pohodlné oblečenie, oblečenie na ceremóniu /vítané je biele alebo svetlé/, zápisník a pero, fľašu na vodu.

Sprevádzať bude Kristína Sihelská

o mne: “Som profesionálna herečka. S telom, pohybom, hlasom, emóciami a psychikou pracujem 20 rokov. Svoje skúsenosti z cesty osobného rozvoja spájam s divadelnou praxou, umeleckými terapiami a šamanizmom. Som hlboko inšpirovaná odkazom starých šamanských kultúr. Autentické vyjadrovanie, šamanské cestovanie, otváranie potenciálu, liečenie potlačených emócií, práca s traumou, prepis vzorcov, tvorenie v kvantovom poli – to sú témy, ktorým sa vo svojej práci venujem. Ako nástroj používam TranscenDance – kde cez telo a hlas sprevádzam cez všetky úrovne bytosti /fyzickú, emocionálnu, mentálnu a spirituálnu/. Absolvovala som výcvik Divine Medicine Woman. Som v učení šamanskej pohybovej praxe – Movement Medicine. Učila som sa s mojimi učiteľmi: Ya´Acov Darling Khan, Susannah Darling Khan, David Mooney, Yassia Leiserah.

Kde: Svojdomov, Na Šefranici 22, Žilina

Kedy: 12. – 14. 7. 2024 /piatok – nedeľa/

Piatok- 18:00 – 21:00

Sobota – 10:00 – 19:00

Nedeľa – 10:00 – 14:00

Hodnota workshopu: 180 eur

Kapacita je 15 účastníkov. Je potrebné sa vopred prihlásiť a zaslať zálohu 80 eur pre potvrdenie rezervácie. Odhlásiť sa možno najneskôr 3 dni pred začiatkom workshopu. Záloha je po tomto termíne nevratná. Zaplatiť je možné na mieste alebo na účet:

IBAN: SK19 6500 0000 0000 9653 3345

Kristína Sihelská - Alchýmia rozvoja - kurzy osobného rastu

O mne: Som ženou, matkou, partnerkou, herečkou, tanečníčkou, sprievodkyňou na ceste sebarozvoja, ženou Medicínskeho kruhu. S pohybom, hlasom a sebavyjadrovaním pracujem celý život – vyštudovala som herectvo a pracujem ako herečka vyše 15 rokov. Sprevádzam liečivým tancom TranscenDance. Vediem tanečné ceremónie, sebapoznávacie a sebarozvojové kurzy a retreaty. Absolvovala som výcvik tanečnej šamanskej praxe Movement Medicine a ročnú školu Divine Medicine Woman. Vyvinula som metódu Liečenie divadlom, na základe svojich skúseností s herectvom, psychoterapeutickými, meditačnými a šamanskými technikami. Založila som divadlenú skupinu Théaterapia, ktorá prináša ako prvá na Slovensku Playback Theatre.