Jesenná rovnodennosť
– tanečná ceremónia s kakaom

Oslava sviatku roka

Mabon – jesenná rovnodennosť, je sviatok roka, kedy je deň rovnako dlhý ako noc. Je to rovnováha medzi mužskou a ženskou energiou. Je to čas rekapitulácie. Triedime dobré zrná od nedobrých. Ďakujeme za hojnosť, úrodu a dary, ktoré máme. Odovzdávame to, čo doslúžilo zemi, púšťame staré a nepotrebné. Ponechávame si zrná, ktoré chceme na jar zasadiť. Pripravujeme sa na odpočinok. Pripomíname si svoje zámery a nastavujeme svoje ďalšie kroky k ich realizácii.

Čo nás čaká:

  • uvodný prepájací kruh
  • ceremoniálne kakao na podporu otvorenia srdca, medicínske piesne
  • tanečná ceremónia
  • záverečné plynutie a integrácia
Počas tanečnej ceremónie sa obzrieme za uplynulým obdobím – za letom a zrekapitulujeme svoju cestu. Poďakujeme za to, čo sa nám podarilo zrealizovať, za učenie, ktoré sme dostali. Spojíme sa so svojimi zámermy a dodáme im silu v spoločnej ceremónii. Pripomenieme si dôležitosť rovnováhy a zladíme v sebe jin a jang, aby sme mohli žiť v harmónii a súlade. Vykročíme do nového obdobia jesene s jasnou víziou.

Kde: Centrum Svojdomov, Na Šefranici 22, v Žiline

Kedy: 23. 9. 2022, 18:00 – 22:00

Cena: 50 €

pre tanečníkov, ktorí absolvovali kurz TranscenDance je cena 45 €.

Na ceremóniu je potrebné sa prihlásiť vopred. Kapacita je obmedzená. Prihláška nižšie v kalendári.

Lektorka: Kristína Sihelská

Kristína Sihelská - Alchýmia rozvoja - kurzy osobného rastu

O mne: Som ženou, matkou, partnerkou, herečkou, tanečníčkou, sprievodkyňou na ceste sebarozvoja, ženou Medicínskeho kruhu. S pohybom, hlasom a sebavyjadrovaním pracujem celý život – vyštudovala som herectvo a pracujem ako herečka vyše 15 rokov. Sprevádzam liečivým tancom TranscenDance. Vediem tanečné ceremónie, sebapoznávacie a sebarozvojové kurzy a retreaty. Som vo výcviku tanečnej šamanskej praxe Movement Medicine a Devine Medicine Woman. Vyvinula som metódu Liečenie divadlom, na základe svojich skúseností s herectvom, psychoterapeutickými, meditačnými a šamanskými technikami. Založila som divadlenú skupinu Théaterapia, ktorá prináša ako prvá na Slovensku Playback Theatre.

PRIHLÁŠKA NA CEREMÓNIU: