Imbolc
– tanečná ceremónia TranscenDance

Oslava sviatku roka

Imbolc – Hromnice
Imbolc je oslavou svetla a ohňa. Po dlhých zimných mesiacoch, keď sme boli do seba ponorení, snívali sme, odpočívali, cítime príval tepla a svetla. Dni sa predlžujú a s nimi sa ohlasuje koniec zimy… Semienka začínajú ožívať a vyháňať výhonky. Príroda sa prebúdza. Je to čas podporiť naše vysnívané zámery a dať im silu ohňa. Pomôcť semienkam, ktoré v nás klíčia vyrásť.
V tanečnej ceremónii sa spojíme so svojou Hviezdou Duše a pretancujeme sa k svojim víziám. Dáme im potrebnú energiu a rozdúchame oheň, pokropíme ich životadarnou vodou, aby mohli začať rásť. Budeme tancovať so svojimi zámermy a dodáme im silu. Určíme si potrebné kroky, ktoré nás budú viesť k ich naplneniu.

Čo nás čaká:

  • uvodný prepájací kruh
  • tanečná ceremónia
  • záverečné plynutie a integrácia
Čo si priniesť:
– pohodlné oblečenie, zápisník a pero, fľašu s vodou a nejaké občerstvenie na záverečný kruh, keď si urobíme spoločnú hostinu.
Príprava:
–  Pár dní pred ceremóniou si nájdi čas len pre seba a napíš si zámer s ktorým do ceremónie vchádzaš. Čo je pre teba v tomto období dôležité? Akú podporu by si potreboval/a?
–  V deň ceremónie sa odporúča jesť striedmejšie. Dve hodiny pred ceremóniou už nejesť.

Kde: Centrum Svojdomov, Na Šefranici 22, v Žiline

Kedy: 16.12. 2022, 18:00 – 20:30

Cena:  20 – 30

Hodnotová škála je od 20 – 30 eur. Podľa vašej momentálnej finančnej situácie. Škála je tu preto, aby sme sa čo v najväčšom počte mohli stretnúť v kruhu a navzájom sa podporiť. Aby táto ceremónia bola prístupná čo najväčšiemu počtu tanečníkov. Aj tých, ktorí momentálne pociťujú dôsledok krízy vo svete. Niektorých z nás sa to týka menej, preto si môžeme dovoliť  zaplatiť viac a rozvíjať v sebe hojnosť.

Na ceremóniu je potrebné sa prihlásiť vopred. Kapacita je obmedzená. Prihláška nižšie v kalendári.

Lektorka: Kristína Sihelská

Kristína Sihelská - Alchýmia rozvoja - kurzy osobného rastu

O mne: Som ženou, matkou, partnerkou, herečkou, tanečníčkou, sprievodkyňou na ceste sebarozvoja, ženou Medicínskeho kruhu. S pohybom, hlasom a sebavyjadrovaním pracujem celý život – vyštudovala som herectvo a pracujem ako herečka vyše 15 rokov. Sprevádzam liečivým tancom TranscenDance. Vediem tanečné ceremónie, sebapoznávacie a sebarozvojové kurzy a retreaty. Som vo výcviku tanečnej šamanskej praxe Movement Medicine a Devine Medicine Woman. Vyvinula som metódu Liečenie divadlom, na základe svojich skúseností s herectvom, psychoterapeutickými, meditačnými a šamanskými technikami. Založila som divadlenú skupinu Théaterapia, ktorá prináša ako prvá na Slovensku Playback Theatre.

PRIHLÁŠKA NA CEREMÓNIU: