Rok Draka

Kakaová a tanečná ceremónia so Soundhealingom
Rok Draka – aktivácie vízie v ceremónii

Rok dreveného draka 2024 praje rastu, hojnosti a sile.

Na spoločnom stretnutí aktivujeme energie prichádzajúceho obdobia – rok dreveného draka. Naladime sa na dynamickú a tvorivú energiu. Budeme mať možnosť vďaka rozšírenému stavu vedomia vnímať svoju cestu v širších súvislostiach. Odovzdáme to, čo neslúži a otvoríme cestu k novým možnostiam. Poďakujeme za to, čo sme dostali a za to čo máme. Otvoríme sa imaginácii a budeme snívať. Ponoríme sa do svojej vízie, ktorú si prajeme žiť.

V tanečnej ceremónii sa spojíme so sebou cez elementy. Zvedomíme si svoje vzťahy a vstúpime do kvantového poľa z ktorého budeme vytvárať novú realitu. Roztancujeme svoj zámer a dodáme mu silu, a objavíme prvé potrebné kroky, ktoré nás budú viesť k ich naplneniu.

V kakaovej ceremónii svoje zámery ukotvíme v srdci a prehĺbime spoločnú vibráciu. Plynutie, súznenie, dôveru, prijatie, sebavyjadrenie v spoločnom kruhu. Medicína kruhu nám pripomína, že všetci sme prepojení – Aho mitakuye oyasin. S medicínskymi piesňami sa ponoríme do svojho stredu, v ktorom spočinieme a dovolíme si cez spev prejaviť sa vo svojej jedinečnosti a v bezpečí kruhu medzi podobne naladenými ľuďmi.

Na záver si doprajeme liečivý soundhealing, ktorý nám umožní ešte hlbšie sa prepojiť so sebou a pozdvihnúť svoju vibráciu.

Čo nás čaká:

úvodný prepájací kruh

kakaový rituál s medicínskymi piesňami

tanečná ceremónia

soundhealing

záverečný kruh

Čo si priniesť:

– pohodlné oblečenie, šaty na ceremóniu /najlepšie biele alebo svetlé/, zápisník a pero, silové predmety, fľašu s vodou a nejaké občerstvenie na záverečný kruh, keď si urobíme spoločnú hostinu.

Príprava:

– Pár dní pred ceremóniou si nájdi čas len pre seba a napíš si zámer s ktorým do ceremónie vchádzaš. Čo je pre teba v tomto období dôležité? Akú podporu by si potreboval/a?

sprevádzať budú: Kristína Sihelská a Barbora Švidraňová

Kde: ArtEspiritu – holistické centrum, Mariánske námestie 29, Žilina

Kedy: 11. 2. 2024 /nedeľa/ od 14:00 do 18:30

Hodnota: 45 eur

Budem rada, keby sme sa čo v najväčšom počte mohli stretnúť v kruhu a navzájom sa podporiť. Aby táto ceremónia bola prístupná čo najväčšiemu počtu tanečníkov. Aj tých, ktorí momentálne pociťujú dôsledok krízy vo svete. Tí, ktorí cítite silné volanie, ale nemôžete si to dovoliť, neváhajte sa ozvať, pokúsime sa spolu nájsť spôsob energetickej výmeny.

Na ceremóniu je potrebné sa prihlásiť vopred. Kapacita je obmedzená. Prihláška nižšie v kalendári.

Zaplatiť môžeš na mieste, alebo môžeš poslať na: SK19 6500 0000 0000 9653 3345

 

Kristína Sihelská - Alchýmia rozvoja - kurzy osobného rastu

O mne: Som ženou, matkou, partnerkou, herečkou, tanečníčkou, sprievodkyňou na ceste sebarozvoja, ženou Medicínskeho kruhu. S pohybom, hlasom a sebavyjadrovaním pracujem celý život – vyštudovala som herectvo a pracujem ako herečka vyše 15 rokov. Sprevádzam liečivým tancom TranscenDance. Vediem tanečné ceremónie, sebapoznávacie a sebarozvojové kurzy a retreaty. Som vo výcviku tanečnej šamanskej praxe Movement Medicine. Absolvovala som ročný výcvik Divine Medicine Woman. Vyvinula som metódu Liečenie divadlom, na základe svojich skúseností s herectvom, psychoterapeutickými, meditačnými a šamanskými technikami. Založila som divadlenú skupinu Théaterapia, ktorá prináša ako prvá na Slovensku Playback Theatre.

PRIHLÁŠKA NA CEREMÓNIU: