Cesta za šamanskými sprievodcami

8-týždňový kurz TranscenDance

Pozývam vás na 8 týždňovú transformačnú cestu pomocou vedomého pohybu – TranscenDance a šamanského cestovania.

Chceš vedieť ako počúvať svoju intuíciu a dostávať odpovede z vnútra? Chceš prehĺbiť sebadôveru? Chceš sa naučiť robiť správne rozhodnutia? Chceš sa ešte viac spojiť so svojím potenciálom a poslaním? Chceš vedieť ako používať tvorivú imagináciu v každodennom živote? Túžiš po prepojení sa s volaním tvojej duše?

Ak je odpoveď na tieto otázky ÁNO, tak potom ťa pozývam do 8 týždňového dobrodružstva.

Čo nás čaká?

  • šamanské cestovanie
  • tanec
  • práca s hlasom a pohybom
  • silové zvieratá
  • sprievodci a učitelia
  • strom života
  • medicínsky kruh
  • štyri okná poznania
  • tvorivá imaginácia
  • hlas duše – intuícia

Hlavnou témou tohto kurzu bude nadviazanie vzťahu so svojimi silovými zvieratami a sprievodcami.

Naučíme sa ako využívať informácie získané z nevšednej reality v bežnom každodennom živote. Ako nám môžu silové zvieratá a sprievodcovia pomáhať a viesť nás. Inými slovami, ako sa riadiť a počúvať vnútorný hlas, ktorý k nám hovorí z hĺbky nášho srdca a duše. Zvieratá sú symbolmi, vďaka ktorým máme možnosť pochopiť hlbší zmysel našej podstaty a esencie, ktorú nesieme.

Všetko, čo stretávame v nevšednej realite sú symboly. Akési zrkadlá nás samých a sveta v ktorom žijeme. Na kurze sa naučíme techniky, ako počúvať svoju intuíciu a rozvinúť imagináciu. Naučíme sa dôverovať inteligencii nášho tela, aby sme sa mohli čo najlepšie ponoriť do procesu. Šamanské cestovanie je bezpečná technika, ktorá nám prinesie do života mnoho benefitov. Môžeme získať cenné informácie ako ďalej smerovať vo svojom živote v súlade s Najvyšším dobrom.

Začiatok kurzu: 1. 11. 2022
Koniec kurzu: 20. 12. 2022

Utorky od 18,00 – 21,00 v centre Svojdomov v Žiline, Na Šefranici 22.

Cena: 240 €

Cena je za sprevádzanie a materiál ku kurzu /pracovné listy, playlisty, nahrávky pre domácu prax/ aby ste aj po skončení tohto kurzu mohli jednoducho pokračovať vo vašej ceste za sebapoznaním. Každý týždeň dostanete tipy na domácu prax a úlohy, vďaka ktorým budete môcť ísť ešte do väčšej hĺbky. Dostanete partnera na 8 týždňovú cestu, s ktorým sa budete vzájomne podporovať, zdieľať a rásť. V uzavretej Facebookovej skupine budete dostávať rôzne príspevky na inšpiráciu, tipy a dobrovoľné úlohy.

Koniec kurzu oslávime spolu v Tanečnej ceremónii /20.12. 2022/ na zimný slnovrat.

Kapacita je obmedzená. Svoje miesto si zaistíte vyplnením záväznej prihlášky a po zaplatení zálohy 80 eur na: SK19 6500 0000 0000 9653 3345

Kurzom vás prevedie Kristína Sihelská

Kristína Sihelská - Alchýmia rozvoja - kurzy osobného rastu

O mne: S pohybom pracujem celý život – vyštudovala som herectvo a pracujem ako herečka vyše 15 rokov. Sprevádzam liečivým tancom TranscenDance. Študujem pohybovú prax Movement Medicine a šamanizmus. Som lektorkou Liečenia divadlom, metódy sebapoznania a sebarozvoja, ktorú som vyvinula na základe svojich skúseností s herectvom, psychoterapeutickými, meditačnými a šamanskými technikami. Založila som divadlenú skupinu Théaterapia, ktorá prináša ako prvá na Slovensku Playback Theatre.